Od svého založení v roce 1996 se Klinika GHC Praha profiluje jako soukromé zdravotnické zařízení, poskytující širokou diagnostickou a léčebně preventivní péči. Vedle klasických medicínských oborů nabízí širokou škálu zákroků z oboru plastické chirurgie a estetické medicíny.

Mladší o pár let - Sabina Laurinová V roce 2011 se Klinika GHC Praha stala partnerem 2. řady pořadu Mladší o pár let na televizi Prima.

Poskytované služby plastické chirurgie na Klinice GHC

 • Odsátí tuku (liposukce): odstranění ložisek tukových buněk z problematických partií. Jedná o jeden z nejžádanějších zákroků. Klinika GHC nabízí také tumescentní liposukci s vibrací. Mezi hlavní výhody vibrační liposukce patří zkrácení operační doby a rekonvalescence.
 • Kmenové buňky: Při zákrocích plastické chirurgie se používají i postupy s využítim kmenových buněk. Tato velmi inovativní metoda umožní obejít se při modelaci postavy bez umělých implantátů.
 • Modelace prsou (mammaplastika): operace zlepšující tvar prsů, typicky po porodu a kojení, nebo po větší redukci váhy.
 • Zvětšení prsou (augmentace): zvětšení prsů pomocí implantátů.
 • Zvětšení prsou pomocí gelu Macrolane: Macrolane je výrobek na bázi hyaluronové kyseliny ve formě gelu, který se používá pro znovuzískání objemu a tvarování povrchu těla.

[ad name=“ad-box200-floatright“]

 • Zmenšení prsou.
 • Plastická operace nosu.
 • Plastika čela (temporální lift).
 • Plastika obličeje a krku (facelift): vypnutí kůže obličeje a krku.
 • Plastická operace očních víček.
 • Plastická operace rtů: zpravidla se zvětšuje velikost, šířka a plnost rtů.
 • Plastická operace uší (otoplastika): korekce nežádoucího postavení ušních boltců, nevhodné velikosti či tvaru boltce.
 • Plastika břicha (abdominoplastika): korekce uvolněné břišní stěny.
 • Transplantace obočí.
 • Transplantace vlasů: náprava řídnutí vlasů či jejich ztráty.

Adresa: Klinika GHC Praha, Krakovská 8/581, Praha 1.


7 komentářů k příspěvku
„Klinika GHC Praha“

Komentáře můžete sledovat RSS2 kanálem.

 1. Adela Mikulova:

  Dobrý den,

  Chěla jsem se Vás zeptat, zda-li provádíte i tento zákrok – Mam na jednom ušním lalůčku větší dírku, která je vytahana z nošení naušnic.
  Je možná nějaká uprava?
  Popřípadě, kolik by tento zákrok stál na Vaší klinice?

  Předem děkuji za Vaší odpověď.

  S pozdravem

  Adéla Mikulová

 2. Michal:

  Prosim Vas, kolik stoji obrizka penisu v lokalni anestesii, dekuji Michal

 3. Novotná Eva:

  Dobrý den, paní Vlastu Kubínovou neznám, ale to, co se Vám povedlo s její vizáží je fantastické. Až si ušetřím peníze, obrátím se s radostí na vás a budu se konečně těšit pohledem do zrcadla. Hodně dalších úspěchů a máte můj velký obdiv. Novotná

 4. Kurtakova marie:

  chtela bych se prihlasit do poradu o par let mladsi nevim co proto mohu udelat nebo jestli to je tak jednoduche je mi 26.6. 50 let.no a na rovinu s tim vzhledem uz to neni zadna slavapotrebovala bych udelat sobe radost mam nejakou nadvahu sama se sebou spokojena nejsem po pravde tak kdybych dostala sanci kdo by nechtel vypadat pritazlive.no tak dekuji za odpoved predem at uz bude jakakoli s pozdravem
  Kurtakova Marie

 5. Jitka:

  Pořed sleduji a také se mi moc líbí. \Chtěla bych se zeptat na použití kmenových buněk k omlazení pleti, nikde nemůžu najít kolik tento zákrok stojí. Můžete mi prosím odpovědět.
  Moc děkuji a přji hodně spokojených klientů

 6. Martina:

  Dobrý den,
  je možné aby hradila pojišťovna operaci horních víček? Maminka má opravdu hodně povadlá víčka, má už bolesti očí a už si všímám, že hodně zvedá čelo, tím si pomáhá zvedat víčka, když čte nebo kouká do počítače.
  Děkuji Říhová

 7. Markéta:

  Dobrý den,moc mě mrzí,že pořad skončil,byla jsem ohromena tím, co vše děláte. Já sama ve svém věku,mám dost velké problémy s pletí,mám akné. Je mi už 35 let a mám i dost jizev. Také se potýkám s mléčnými zuby se kterými si už nevím rady,nyní mi jeden vypadl a nevím co dál,na koho se obrátit a zda nevíte jestli bych mohla něco také řešit přes pojištˇovnu. Jsem doma nezaměstnaná a mám 2 děti. Cítím se naprosto bezradně a ošklivě.S pozdravem Markéta Klímová

Přidej odpověď

XHTML: Můžete použít tyto formátovací značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>